- Hanlar Gyo -

Hanlar Gyo 2004 yılında İstanbul’da kurulmuş olup, inşaat, doğalgaz, yazılım, turizm, gıda, otomobil, yurt içi ve yurt dışı alanlarında faaliyetlerini sürdürmektedir. Hanlar Gyo, proje aşamasının başlangıcından itibaren, anahtar teslim süreçleri dahil olmak üzere geliştirme, inşaat ve inşaat üretimini takip eder. Hanlar Gyo, inşaat sektöründe düzenli olarak insan ve doğa ile ilgili kaliteli projeler geliştirmekte ve teknolojiyi müşterilerini memnun edecek şekilde en üst düzeyde güvene ulaşmak için kullanmaktadır.

Hanlar Gyo, Türkiye’nin içinde bulunduğumuz zaman ve gelecekte ihtiyacı olan yaşam biçimlerini ve kalitesini etkileyeceğine inanarak EduCity projesi ile farklı bir sektöre öncülük etmiş, güçlü bir marka yaratma yolunda ilk adımı atmıştır.

- İnşaat -

Deprem Yönetmeliği

Gerçekleştirmiş olduğumuz inşaat sektöründe belirlenmiş standartlar içersinde binalarımız deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa edilmektedir

Kalite Politikası

Gerçekleştirdiğimiz projelerde temel çalışmalarından itibaren daire teslimine kadar gerçekleşen sürede 1.sınıf ürünler kullanıp müşterilerimize kaliteli yaşam alanları inşa etmekteyiz.

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizle daire satışı öncesi ve sonrasında bizler için kendilerinin memnuniyeti daire satışından daha önemlidir.Bizler müşterilerimize alıcı gözüyle değil artık ailemize katılan bir birey olarak değerlendirip sahip çıkıyoruz.Böylece müşteri değil komşuya sahip oluyoruz.

Ortaklıklarımız